Náramky jako skvělá záležitost

Naramky jsou prostě krásná věc. Přiznám se, že je to můj vůbec nejoblíbenější šperk. Jsou hezky vidět na ruce vypadají decentně. Vybrat si je však největší problém. Z jakého materiálu a bude se mi k něčemu hodit?

Pokud chceme ladit k určitému stylu a chceme to mít tip top vyladěné, doporučuji kouknout se na bižuterní náramky. Jsou v mnoha barvách a podobách, vybrat si lze snadno. Nevýhodou je kvalita (moc nevydrží) a v případě opravdu něčeho idividuálního to příliš nemůžeme nakombinovat s něčím jiným. Jinými slovy, vyhodím oblíbené šaty a rovnou mohu přibalit i náramek (pokud neplánuji koupi podobných).

Pak jsou tu náramky z chirurgické oceli. Vydrží hodně, nezpůsobují alergické reakce, avšak barva je šedá, šili nevypadají tak draze. Výhodou je leštěný povrch, který při správné údržbě vydrží navždy, To se však nedá říci třeba o stříbru. Mě osobně stříbro černápo pár dnech.  Pokud však zvolíte například nějaký prstýnek s perlou s ideálně rhodiovaným povrchem, rovněž může vydržet navždy jako nový.Ať zkouším jak zkouším, domácí recepty na vyčištění mi nepomáhají a nechat šperk čistit = skoro cena nového. Možná ne v případě náramků, ale náušnic určitě.

Velmi oblíbené jsou náramky s korálky něco na způsob Pandory. Je neuvěřitelné jak takový nápad dokáže vydělat spousty a spousty peněz. Možnost dokupování korálků a skládat si svůj vlastní originální náramek je prostě pro nás ženy velmi zajímavé. Leč finančně náročné.

Nejoblíbenější citáty

Seznam pár mých nejoblíbenějších citátů, od smutných po inspirační

 

 • „Nikdo nepřispívá ve společnosti k zábavě tolik jako ti, kteří tam nejsou.“
 • „Čím více roste naše známost s dobrými knihami, tím menší stává se okruh lidí, s nimiž toužíme obcovat.“
 • Láska je jediná sila, schopná zmeniť nepriateľa na priateľa.
 • Nenávisť môže byť zdedená, láska však nie.
 • Za každou minutu hněvu ztrácíš 60 vteřin štěstí.
 • Vždy si vyslechni experty. Řeknou ti, co se nedá udělat a proč. Pak to udělej.
 • Hodně lidí se bojí vyslovit to, co chtějí. Proto nedostanou to, co chtějí.
 • Za přitažlivost mezi lidmi gravitace nemůže.
 • Žít zítra je příliš pozdě. Žij dnes.
 • Poznáš, že začínáš stárnout, když svíčky stojí víc, než dort.
 • Pamatuj, že každý dobrý přítel byl někdy cizinec.
 • Úspěch je dostat to, co chceš; Štěstí je být spokojený s tím, co máš.
 • Lež může oběhnout půlku světa, zatímco pravda si teprve obouvá boty.
 • Velice málo je potřeba ke šťastnému životu.
 • Každý člověk zemře. Ne každý člověk opravdu žije.
 • Vymysli cokoliv, pravdu nezměníš.
 • Výsledek obrázku pro citáty

Věci které jste nevěděli o smrti princezny Diany

Byla krásná, a kolem její smrti je několik otazníků, tady je pár věcí které jste určitě nevěděli
1. Zabíjeli konkurenti Dodiho otce?
Princezna Diana se v roce 1996 rozvádí s násedníkem trůnu Charlesem a krátce na to začně chodit s egyptským obchodníkem Dodim, a to jí podle jedné teorie stojí život. ,, její smrt mohla bžt výsledkem plánu na zabití Dodiho a zosnovali ho obchodní nepřátelé jeho otce, kterých měl celou řadu”.

2. Zavražil ji paparazzi? Říká se, že prý na vraždu princezny Diany byl najat francouzský bulvární novinář, který byl majitelem bílého Fiatu Uno. Právě do tohoto automobilu údajně vozidlo s Dianou osudné noci narazilo, odrazilo se a nabouralo do jednoho z pilířů tunelu. Andanson ( novinář ) byl v době nehody v Paříži, kterou následně urychleně opustil. V roce 2000 navíc byla nalezena jeho mrtvola v ohořelém autě. Jeho smrt nebyla nikdy uspokojivě vysvětlena . Byl snad odstraněn, aby neprozradil pravdu o smrti princezny?
3. Zemřela těhotná?
Už dlouhou dobu se spekuluje, že prý Diana byla v okamžiku smrti těhotná. Dítě prý čekala se svým milencem Dodim . Královská rodina však prý nechtěla připustit vztah Diany s muslimem, natož pak jejich společné dítě. Existuje verze, podle které Diana dokonce porodila a její dcera byla vychována v USA.
4. Věděla příliš mnoho?
V říjnu roku 2013 obletí celý svět informace o existenci tajného deníku princezny Diany, který prý obsahuje informace o intimních detailech ze života královské rodiny. Má se o něm dozvědět současný britský novinář Alan při práci na své knize o princezně. Podle něj by zveřejnění deníku mělo za následek pád monarchie.
5. Předstírala svou smrt?
Diana se prý nikdy nesmířila se svým postavením celebrity, kterou na každém kroku pronásledují paparazzi. Podobně jako u mnoha dalších předčasně zemřelých osobností se i u ní má za to, že svou smrt v roce 1997 mohla pouze hrát. Někteří svědci prý i tvrdí že z místa nehody odjel krátce po havárii automobil tmavé barvy, ve kterém mohla princezna být.

Dojemný překlad audio zvuku – Suicide note

 

Policie dorazí, odeženou je z tvého pokoje. Sundají tvé tělo dolů z lana a položí tě na lehátko.Přikryjí vaše tělo a jdou ven. Nic není jako dřív. Dva týdny uplynuly a tvoje máma pořád zírá z okna více než polovinu dne.. Tvoje sestra ještě nechodí do školy.Tvůj táta musí chodit do práce aby zaplatil všechny účty a tvůj pohřeb.Potom najdou sílu jít do tvého pokoje.Tvůj pokoj nebyl otevřený po několik měsíců …Provaz stále leží na podlaze, a video kamera je stále položená na stole.Nikdy se neodváží podívat na video. Pomalu zvednou lano a vyhodí ho. Tvoje máma má slzy v očích. Převlečou ti postel. Jak to dělávaly každé ráno co jsi odešla do školy. Tvoje postel byla ustlaná, a tvůj pokoj čistý. Zavřeli dveře, a zavřené zustaly.. Myslel sis že se nikdo nestaral, že si tě nikdo nevšímá…. Tvé město nikdy nebude stejné. Jeden člověk je pryč. Speciální člověk který si myslel že se nikdo nestará.Všichni se starali. Přísahám. starali se, a vždy budou. Milovali jsme tě, a nezaleži na tom co se stalo, vždycky tě milovat budem.