Věci které jste nevěděli o smrti princezny Diany

Byla krásná, a kolem její smrti je několik otazníků, tady je pár věcí které jste určitě nevěděli
1. Zabíjeli konkurenti Dodiho otce?
Princezna Diana se v roce 1996 rozvádí s násedníkem trůnu Charlesem a krátce na to začně chodit s egyptským obchodníkem Dodim, a to jí podle jedné teorie stojí život. ,, její smrt mohla bžt výsledkem plánu na zabití Dodiho a zosnovali ho obchodní nepřátelé jeho otce, kterých měl celou řadu”.

2. Zavražil ji paparazzi? Říká se, že prý na vraždu princezny Diany byl najat francouzský bulvární novinář, který byl majitelem bílého Fiatu Uno. Právě do tohoto automobilu údajně vozidlo s Dianou osudné noci narazilo, odrazilo se a nabouralo do jednoho z pilířů tunelu. Andanson ( novinář ) byl v době nehody v Paříži, kterou následně urychleně opustil. V roce 2000 navíc byla nalezena jeho mrtvola v ohořelém autě. Jeho smrt nebyla nikdy uspokojivě vysvětlena . Byl snad odstraněn, aby neprozradil pravdu o smrti princezny?
3. Zemřela těhotná?
Už dlouhou dobu se spekuluje, že prý Diana byla v okamžiku smrti těhotná. Dítě prý čekala se svým milencem Dodim . Královská rodina však prý nechtěla připustit vztah Diany s muslimem, natož pak jejich společné dítě. Existuje verze, podle které Diana dokonce porodila a její dcera byla vychována v USA.
4. Věděla příliš mnoho?
V říjnu roku 2013 obletí celý svět informace o existenci tajného deníku princezny Diany, který prý obsahuje informace o intimních detailech ze života královské rodiny. Má se o něm dozvědět současný britský novinář Alan při práci na své knize o princezně. Podle něj by zveřejnění deníku mělo za následek pád monarchie.
5. Předstírala svou smrt?
Diana se prý nikdy nesmířila se svým postavením celebrity, kterou na každém kroku pronásledují paparazzi. Podobně jako u mnoha dalších předčasně zemřelých osobností se i u ní má za to, že svou smrt v roce 1997 mohla pouze hrát. Někteří svědci prý i tvrdí že z místa nehody odjel krátce po havárii automobil tmavé barvy, ve kterém mohla princezna být.