Náramky jako skvělá záležitost

Naramky jsou prostě krásná věc. Přiznám se, že je to můj vůbec nejoblíbenější šperk. Jsou hezky vidět na ruce vypadají decentně. Vybrat si je však největší problém. Z jakého materiálu a bude se mi k něčemu hodit?

Pokud chceme ladit k určitému stylu a chceme to mít tip top vyladěné, doporučuji kouknout se na bižuterní náramky. Jsou v mnoha barvách a podobách, vybrat si lze snadno. Nevýhodou je kvalita (moc nevydrží) a v případě opravdu něčeho idividuálního to příliš nemůžeme nakombinovat s něčím jiným. Jinými slovy, vyhodím oblíbené šaty a rovnou mohu přibalit i náramek (pokud neplánuji koupi podobných).

Pak jsou tu náramky z chirurgické oceli. Vydrží hodně, nezpůsobují alergické reakce, avšak barva je šedá, šili nevypadají tak draze. Výhodou je leštěný povrch, který při správné údržbě vydrží navždy, To se však nedá říci třeba o stříbru. Mě osobně stříbro černápo pár dnech.  Pokud však zvolíte například nějaký prstýnek s perlou s ideálně rhodiovaným povrchem, rovněž může vydržet navždy jako nový.Ať zkouším jak zkouším, domácí recepty na vyčištění mi nepomáhají a nechat šperk čistit = skoro cena nového. Možná ne v případě náramků, ale náušnic určitě.

Velmi oblíbené jsou náramky s korálky něco na způsob Pandory. Je neuvěřitelné jak takový nápad dokáže vydělat spousty a spousty peněz. Možnost dokupování korálků a skládat si svůj vlastní originální náramek je prostě pro nás ženy velmi zajímavé. Leč finančně náročné.